O nás

Kurzy pro dospělé pořádáme od r. 2015. Nejprve pod hlavičkou různých organizací, pak jako živnostníci a nakonec jsme na jaře 2019 založili firmu, která zastřešuje všechny naše vzdělávací aktivity.

Baví nás potkávat nové lidi a učit se nové věci. Pořádáme kurzy, na kterých se skvělí lektoři potkávají se skvělými účastníky a výsledkem jsou nejen nové dovednosti a znalosti, ale mnohdy i něco úplně jiného, většího. Nové spolupráce, zajímavé projekty nebo dlouhodobá přátelství.

Připravujeme kurzy tak, aby nás samotné bavily. Co nejmíň teorií a frontální výuky, co nejvíc vlastní práce, tréninku a zpětné vazby.

Mnoho problémů současného světa pramení z mizerné komunikace. Ať už jde o komunikaci vnitrofiremní nebo vnější, mnohé se dá i bez velkého rozpočtu dělat lépe. Věda postupuje vpřed při poznávání lidského mozku a o účinné mezilidské komunikaci už leccos víme. Většina organizací ale lpí na letitých postupech proto, že „se to tak dělá“.

Zajímáme se o poznatky psychologie a neurověd a propojujeme je s praxí komunikace v organizacích. Výsledkem je několik ročníků PR Akademií pro neziskovky, knihovny, vědecké instituce. Připravujeme i kurzy na míru pro konkrétní organizaci (řešení konfliktů ve službách, dovednosti PR profesionála, prozákaznická komunikace aj., které jsme dělali pro desítky velkých i malých společností).

  • Náš tým
  • Věra
  • David
  • Bára